Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 2.0
Perfect SenseRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 2.0