Movies
Ratings
366
ArrivalRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5