Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0