Titles you rated
WickedRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
IcarusRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.5