Titles you rated
Past LivesRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5