Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0