Movies
Ratings
430
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 0.5
Men in BlackRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 0.5
CartRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5