Movies
Ratings
629
OppenheimerRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Good Morning, VietnamRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
The Nut JobRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
WonderRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5