Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
In Another CountryRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
ElizabethRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Ed WoodRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0