Movies
Ratings
141
BarbieRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ManhattanRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5