Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0