Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0