Titles you rated
Big FishRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5