Movies
Ratings
73
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 2.5
DriveRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0