Titles you rated
The Power of the DogRated ★ 4.0
Fists in the PocketRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.0
MalenaRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
ScrapperRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
DahomeyRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5