Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5