Movies
Ratings
148
The NotebookRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
RenoirRated ★ 3.5
Safe HavenRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5
Immortal BelovedRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
PenelopeRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0