Movies
Ratings
15
Batman ForeverRated ★ 4.5- River of No ReturnRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Grave Encounters 2Rated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5