Titles you rated
 HappyendRated ★ 4.0 HappyendRated ★ 4.0
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0 Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
 Love in the Big CityRated ★ 4.5 Love in the Big CityRated ★ 4.5
 Triangle of SadnessRated ★ 3.5 Triangle of SadnessRated ★ 3.5
 Castle in the SkyRated ★ 5.0 Castle in the SkyRated ★ 5.0
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
 Princess MononokeRated ★ 5.0 Princess MononokeRated ★ 5.0
 SmugglersRated ★ 3.5 SmugglersRated ★ 3.5
 ElementalRated ★ 4.0 ElementalRated ★ 4.0
 Ocean's EightRated ★ 5.0 Ocean's EightRated ★ 5.0
 The First Slam DunkRated ★ 4.5 The First Slam DunkRated ★ 4.5
 Thelma & LouiseRated ★ 5.0 Thelma & LouiseRated ★ 5.0
 Crazy RomanceRated ★ 3.0 Crazy RomanceRated ★ 3.0
 A Star Is BornRated ★ 3.0 A Star Is BornRated ★ 3.0
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
 Hidden FiguresRated ★ 4.5 Hidden FiguresRated ★ 4.5
 Love ActuallyRated ★ 3.5 Love ActuallyRated ★ 3.5
 We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0 We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
 VeteranRated ★ 2.0 VeteranRated ★ 2.0