Movies
Ratings
222
The HandmaidenRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0