Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 2.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0