Titles you rated
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.0
Our SeasonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5