Movies
Ratings
595
LeonRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 1.0
Universal Soldier: Day of ReckoningRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 5.0
The Man Who LaughsRated ★ 4.0
TraitorRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
DeadfallRated ★ 3.0
The Water HorseRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0
The TournamentRated ★ 3.0
SinghamRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0- The SpyRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 2.0
Thick as ThievesRated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 3.0