Titles you rated
Public EnemyRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0