Movies
Ratings
359
NoahRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Saving SantaRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.0
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 5.0