Titles you rated
MarathonRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Break Through!Rated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
BeatRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 3.5