Movies
Ratings
27
Warm BodiesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0