Titles you rated
The NotebookRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5