Movies
Ratings
937
Uptown GirlsRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 2.5
FriendRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
In the Tall GrassRated ★ 2.0
NopeRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0