Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0