Movies
Ratings
120 No ReservationsRated ★ 2.5 No ReservationsRated ★ 2.5
 Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0 Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
 RedRated ★ 1.5 RedRated ★ 1.5
 Wolf ChildrenRated ★ 1.5 Wolf ChildrenRated ★ 1.5
 Spider-Man 2Rated ★ 4.0 Spider-Man 2Rated ★ 4.0
 WantedRated ★ 4.5 WantedRated ★ 4.5
 The HolidayRated ★ 3.5 The HolidayRated ★ 3.5
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 Home Alone 3Rated ★ 4.0 Home Alone 3Rated ★ 4.0
 Live Free or Die HardRated ★ 3.0 Live Free or Die HardRated ★ 3.0
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 4.5
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
 Wild ChildRated ★ 4.0 Wild ChildRated ★ 4.0
 The Princess DiariesRated ★ 4.0 The Princess DiariesRated ★ 4.0
 Sex and the CityRated ★ 3.0 Sex and the CityRated ★ 3.0
 Tidal WaveRated ★ 3.0 Tidal WaveRated ★ 3.0
 Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0 Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
 FlippedRated ★ 2.5 FlippedRated ★ 2.5
 Legally BlondeRated ★ 4.0 Legally BlondeRated ★ 4.0