Titles you rated
DogvilleRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5