Titles you rated
300Rated ★ 5.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.5
The TakeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5