Titles you rated
Kick-AssRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5