Titles you rated
TedRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5