Movies
Ratings
41
SwordfishRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5