Movies
Ratings
32
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0