Movies
Ratings
22
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.5