Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0