Movies
Ratings
50
JumperRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0