Movies
Ratings
275
Hear MeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0