Movies
Ratings
105
AssassinationRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0