Movies
Ratings
159
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0