Movies
Ratings
135
WonderRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
A DayRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0