Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0