Movies
Ratings
352
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 1.0
Easy ARated ★ 4.0
BraveRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5