Titles you rated
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0