Titles you rated
 Black SwanRated ★ 4.0 Black SwanRated ★ 4.0
 (500) Days of SummerRated ★ 3.0 (500) Days of SummerRated ★ 3.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
 MonsterRated ★ 4.0 MonsterRated ★ 4.0
 MinariRated ★ 3.0 MinariRated ★ 3.0
 The ClassicRated ★ 3.0 The ClassicRated ★ 3.0
 Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0 Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
 The SubstanceRated ★ 5.0 The SubstanceRated ★ 5.0
 A Tale of Two SistersRated ★ 4.0 A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
 BarbarianRated ★ 3.5 BarbarianRated ★ 3.5
 When Marnie Was ThereRated ★ 3.0 When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
 Late Night With the DevilRated ★ 3.0 Late Night With the DevilRated ★ 3.0
 The Zone of InterestRated ★ 5.0 The Zone of InterestRated ★ 5.0
 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0 Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
 OldboyRated ★ 5.0 OldboyRated ★ 5.0
 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
 CarolRated ★ 3.5 CarolRated ★ 3.5
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
 Moonlit WinterRated ★ 4.5 Moonlit WinterRated ★ 4.5
 The Boy and the HeronRated ★ 4.5 The Boy and the HeronRated ★ 4.5