Movies
Ratings
67
UnbowedRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0