Movies
Ratings
705
Van HelsingRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The HostRated ★ 2.0
LeonRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0